roční výklad

Komplexní rozbor vašeho života v následujících 365 dnech.

14.2.2022 je svátek zamilovaných, protože i mi chceme šířit lásku.. Rozhodil jsme se náš nejrozsáhlejší  Roční výklad zaměřující se na oblast lásky, práce a financí,  pro vás zvýhodnit a to do 20.2:2022. Online Kartář.cz vznikl z důvodu, aby mohl lidem pomáhat, snažíme se Vám nabídnout kvalitní kartářské služby za dostupné ceny, Proto oproti standartní ceně tohoto výkladu (900 Kč) máme pro vás zvýhodněnou cenu 600 Kč.  

Roční výklad vám dokáže odpovědět na to, proč vám nefungují  nejen partnerské vztahy, proč si do života přitahujete pořád stejně nevyhovující partnery, kolegy v práci.

Díky poselství duše zjistíte příčinu chybných vzorců chování, vztahů, nedostatku. Společně se zaměříme na jejich odstranění.
Podíváme se na to co vás čeká v jednotlivých oblastech života v následujících 365 dnech.

Objednat výklad můžeš prostřednictvím Messengeru nebo si rezervovat termín v našem kalendáři.

Co vás v tomto výkladu čeká?

Osobnostní rozbor

Jako první se zaměříme na vás prostřednictvím osobnostního rozboru. Tento druh výkladu se zaměřuje na to co vás aktuálně tíží, co byste ve svém životě měli zpracovat, aby se vám dařilo.

Následující rok

Podíváme se na 3 základní oblasti vašeho života (vztahy, práce a finance) Tyto oblasti si projdeme podrobně jednu po druhé.

Prostor pro otázky

V závěru výkladu se podíváme na vaše jednotlivé otázky, které vás ještě tíží.

Online rezervace

Nejideálnější způsob rezervace je si  vybrat  termín prostřednictvím rezervačního kalendáře stránky Online Kartář.cz. Vyberete si datum, čas a způsob výkladu. Po dokončení rezervace můžete využít online platbu prostřednictvím platební karty přes poskytovatele Stripe, pokud chcete klasický způsob platby převodem z účtu tak váš kartář vám pošle údaje pro platbu.
Další způsob rezervace je prostřednictvím emailu petr@onlinekartar.cz nebo na telefonním čísle 608 735 655 případně přes Facebook Messenger stránky Online kartář.cz, tento chat je přístupný i zde z webu.

Postup rezervace

1

Vybrat datum

Jako první krok si vyberte den kdy chcete naší společnou schůzku.

2

Vybrat čas výkladu

V druhém kroku je potřeba si vybrat časový úsek výkladu.

3

Vyplňte osobní údaje a způsob provedení

Ve třetím kroku je na čase vyplnit vaše jméno, telefon a email. Ještě si vyberte způsob provedení výkladu.

4

Potvrzení rezervace a online platba

Poslední krok je potvrzení rezervace a pokud chcete platbu provést přes poskytovatele Stripe, pokračujte v platbě kartou. Pokud preferujete platbu bankovním převodem bude vás kontaktovat kartář s pokyny platby.

REZERVAČNÍ KALENDÁŘ

Led
Úno
Bře
Dub
Kvě
Čvn
Čvc
Srp
Zář
Říj
Lis
Pro
2023
2024
2025
2026
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
2
2
3
2
4
4
5
6
2
7
2
8
2
9
2
10
2
11
4
12
13
2
14
2
15
2
16
2
17
2
18
4
19
20
2
21
2
22
2
23
2
24
2
25
4
26
27
2
28
2

Výklad karet má tradici dlouhou mnoho století. Lidská touha po znalosti své budoucnosti a odhalení vlastního osudu provází člověka od pradávna.
Podle legend má umění věštění své kořeny v Číně což se datuje k prvnímu století n. l.. Jiné legendy přisuzují vznik věštění karet starověkému Egyptu kde se věštilo pomocí obrázků jednotlivých symbolů (tzv. Thovtova kniha), které se začali malovat na jednotlivé karty a tím byl položen základ Tarotu.

Ve třináctém století byl Tarot přivezen Cikány z Egypta do Evropy. Cikáni byli i lidé, kteří nejčastěji výklad karet prováděli a až do dnešních dob je výklad karet považován za „starý cikánský obyčej“.

Výklad karet ve středověku

Již od 14. století si výklad karet získával své příznivce a to především mezi šlechtou. Výklad karet byl však v rozporu s církevní věroukou, a tak veškeré věštění probíhalo potajmu a skrytě, neboť hrozilo nebezpečí přísných církevních trestů. Toto pronásledování vyvrcholilo v průběhu příštích let tzv. „hony na čarodějnice“, kdy každý který se svými schopnostmi vymykal, skončil na hranici. Za těchto pár století pogromů na „čarodějnice“ byly církví povražděny statisíce lidí a tím bylo i ztraceno mnoho z umění výkladu karet.

Období temna pro výklad karet a věštění bylo ukončeno jednak francouzskou revolucí (a eliminací vlivu církve), jednak „zjevením“ legendární francouzské kartářky Marie-Anne Adélaide Lenormand (1772-1843) – madame Lenormand. Tato kartářka získala vynikající pověst, uznání a společenské postavení, protože její předpovědi byly vždy naplněny. Díky jejímu věhlasu započalo vítězné tažení výkladu karet celou Evropou.

Druhy karet pro výklad

Karet je mnoho druhů (Tarot, Cikánské karty, Kipper, Andělské karty, karty kanastové a mariášové, atd.). Každý kartář/ka má ty své oblíbené, ale zároveň ovládá výklad karet i z jiných druhů.

Napište nám

Kontakt

Kartář Petr
Damnov 3
348 15 Planá
Telefon:608735655

Jsme členem tarotové asociace

logo_tarotováasociace