Klasické a andělské výklady karet

Webový portál specializovaný na online výklady karet

Online Kartář.cz je tady pro vás od pondělí do pátku vždy od 17:00 do 20:00 a sobotu od 15:00 do 21:00!

Tento web je koncipovaný tak, aby si klient mohl vybrat v reálném čase druh výkladu, který ho zajímá. Z rezervačního kalendáře si může vybrat nejbližší volný termín a rezervovat si ho.

Výhodou našeho systému je, že si můžete vybrat termín, který vyhovuje plně vám.

Online platba kartou, vám garantuje rychlé vyřízení vaší objednávky ve vámi vybraném termínu.

O proti placeným linkám ušetříte za drahé minuty. Víte dopředu kolik za danou službu zaplatíte.

Na vás je jaký způsob výkladu si vyberete.

Písemný výklad – email a messenger

Výhoda písemné formy je v tom, že se můžete k danému výkladu kdykoliv vrátit.

Telefonní výklad – WhatsApp, Telefon

Výhodou telefonního výkladu je jeho rychlost.

Druhy karet

Karty emocí

Jedinečný nástroj pro snazší rozhodování, řešení problémů a konfliktů, rozvíjení tvořivosti i hledání štěstí. Karty emocí vám pomůžou, abyste si lépe uvědomili, jak se skutečně cítíte – a pak uvidíte, že situaci, ve které se nalézáte, můžete změnit. Balíček obsahuje 60 karet, kdy každá z karet představuje základní emoci a v její dolní části jsou popsány tři související pocity.  Karty emocí můžete použít například, když potřebujete: pomoci při rozhodování pomoci při řešení problémů a konfliktů poradit, jak čelit lidem, kteří vám ublížili navzájem poznávat, co cítíme.

tarot Světla a stínu

Tarot světla a stínu dokresluje tradiční tarotové archetypy a symboly novou obrazností v současném boho a intuitivním stylu. Dává výraz světlým i odvráceným aspektům našich osobností a nabízí inspiraci a vedení, jak pochopit hlubší význam každého z nich. Expresivní postavy, které přebývají ve scenériích jednotlivých karet, vyprávějí příběhy, kladou otázky a poskytují rady. Tento tarot je ideálním společníkem při objevování aspektů vašeho života – i stránek vaší osobnosti -, které potřebují osvětlit. Vykládání s těmito kartami je velmi přesné a přímočaré. Nechte se jimi vést a provázet

tarot Magického měsíce

Tarot magického měsíce se dokonale hodí jak k tradičnímu, tak k intuitivnímu výkladu a vybízí vás, abyste vstoupili do mystického světa sebepoznávání. Představte si, že kráčíte temným lesem a stříbrné světlo měsíce zalévá vaši cestičku éterickou září. Právě to je chvíle, kdy se můžete obrátit na svou intuici a zkoumat skryté oblasti fantazie a tvořivosti. Jaká tajná poselství obsahují vaše sny? Renomovaná autorka knih o tarotu Barbara Moore zde předkládá základní úvod do výkladu tarotu, zasvěcené interpretace významu jednotlivých karet a introspektivní otázky, které vás povedou na vaší cestě.

Cikánské karty

Cikánské karty jsou jedny z nejstarších karet určených k vykládání a věštění. Díky těmto kartám vám dokážeme nalézt jejich poselství při výkladu, a to v kategoriích: , láska, zaměstnání, zdraví.  Na druhé straně. Autorka těchto karet je i mimo jiné autorem několika příruček Cikánských karet, kdy její zkušenosti se promítají i do tohoto zajímavého balíčku karet.

Vzkazové karty

Vzkazové karty Vám prozradí co by Vám dána osoba chtěla sdělit a z nějakého důvodu to neudělá. Jsou výborným pomocníkem k napojení a rozluštění co dána osoba vnímá a jak vidí situaci, kterou spolu řešíte. Tyto karty jsou velkým přínosem pro odhalení a nasměrování v dané situaci ač se zdá, že se situace nehýbe a nevyvíjí.

Druhy online výkladů

Výklad na vztahy

Výklad na vztahy je vhodný pro ty co hledají odpovědi na tyto otázky: 

 • Je pro mě vhodný můj současný partner? 

 • Co mám dělat aby náš vztah fungoval? 

 • Najdu si konečně partnera? 

 • Mám svůj vztah ukončit? 

 • Vrátí se ke mě?

Výklad na vztahy vám dokáže dát odpovědi nejen na tyto otázky, ale mnohem více.

Jako první se podívám na váš osobnostní rozbor, který dokáže rozklíčovat vaše aktuální blokády a to co vás nejvíce tíží. Tento druh výkladu je součástí všech výkladů. 

Máme pro vás připravené dva druhy vztahových výkladů

Roční výklad na vztahy

Podrobně se zaměříme na to jak si budete v následujících 365 dnech stát v partnerském životě. Ukáže vám případné komplikace, na které byste se měli zaměřit.  Dostanete cenné rady čeho se v tomto roce vyvarovat, která cesta by pro vás měla být vhodnější. Ukáže vám příčiny nedostatků ve vašem partnerském životě, co byste měli změnit a jak si do života přivolat vhodného partnera.

Na závěr je připravený prostor pro vaše otázky.

Rozbor vztahu

Tento výklad vám ukáže případné komplikace, na které byste se měli zaměřit.  Dostanete cenné rady čeho se v tomto roce vyvarovat, která cesta by pro vás měla být vhodnější. Ukáže vám příčiny nedostatků ve vašem partnerském životě, co byste měli změnit a jak si do života přivolat vhodného partnera. Podrobně se podíváme na váš aktuální vztah. Co dává vám? Co vašemu partneru? Co vám dává společně.

Na závěr je připravený prostor pro vaše otázky.

Najděte prostřednictvím Online Kartáře.cz ideální cestu vašeho života.

Roční výklad vztahy

Délka: 60 min

Cena: 700 Kč

Rezervovat roční výklad vztahy

Rozbor vztahu

Délka: 30 min

Cena: 400 Kč

Rezervovat Rozbor vztahu

Výklad na práci

Výklad na práci je vhodný pro ty co hledají odpovědi na tyto otázky: 

 • Je pro mě vhodná moje práce? 

 • Co mám dělat aby se mi v práci dařilo? 

 • Najdu si konečně ideální práci?

 • Mám odejít ze svého zaměstnání? 

Výklad na práci vám dokáže dát odpovědi nejen na tyto otázky, ale mnohem více.

Jako první se podívám na váš osobnostní rozbor, který dokáže rozklíčovat vaše aktuální blokády a to co vás nejvíce tíží. Tento druh výkladu je součástí všech výkladů. 

Roční výklad na práci

Podrobně se zaměříme na to jak si budete v následujících 365 dnech stát v pracovním životě. Ukáže vám případné komplikace, na které byste se měli zaměřit.  Dostanete cenné rady čeho se v tomto roce vyvarovat, která cesta by pro vás měla být vhodnější. Ukáže vám příčiny nedostatků ve vaší kariéře, co byste měli změnit a jak si do života přivolat ideální pracovní nabídku. Co udělat proto, aby se zlepšily vaše vztahy na pracovišti.

Na závěr je připravený prostor pro vaše otázky.

Najděte prostřednictvím Online Kartáře.cz ideální cestu vašeho života.

Roční výklad na práci

Délka: 60 min

Cena: 700 Kč

Rezervovat roční výklad práce

Výklad na finance

Výklad na finance je vhodný pro ty co hledají odpovědi na tyto otázky: 

 • Jak mám přivolat do života hojnost? 

 • Co mám dělat aby se mi po finanční stránce dařilo? 

 • Jak změnit postoj k penězům?

Výklad na finance vám dokáže dát odpovědi nejen na tyto otázky, ale mnohem více.

Jako první se podívám na váš osobnostní rozbor, který dokáže rozklíčovat vaše aktuální blokády a to co vás nejvíce tíží. Tento druh výkladu je součástí všech výkladů. 

Roční výklad na fiance

Podrobně se zaměříme na to jak si budete v následujících 365 dnech stát po finanční stránce. Ukáže vám případné komplikace, na které byste se měli zaměřit.  Dostanete cenné rady čeho se v tomto roce vyvarovat, která cesta by pro vás měla být vhodnější. Ukáže vám příčiny nedostatků hojnosti, co byste měli změnit a jak si do života přivolat hojnost. Co udělat proto, aby se zlepšila vaše finanční situacei.

Na závěr je připravený prostor pro vaše otázky.

Najděte prostřednictvím Online Kartáře.cz ideální cestu vašeho života.

Roční výklad na finance

Délka: 60 min

Cena: 700 Kč

Rezervovat roční výklad finance

Roční výklad

Komplexní roční výklad od Online Kartář.cz  vám jako první odkryje váš osobnostní rozbor, který dokáže rozklíčovat vaše aktuální blokády a to co vás nejvíce tíží. Dále se zaměříme na 3 primární oblasti vašeho života (láska, práce, finance) a to v následujících 365 dnech na závěr je připravený prostor pro vaše otázky.
Tento výklad vám ukáže jak si povedete v následujících 365 dnech a dá vám cenné rady čeho se v tomto roce vyvarovat, která cesta by pro vás měla být vhodnější.
Najděte prostřednictvím Online Kartáře.cz ideální cestu vašeho života.

Délka: 90 min

Cena: 1 000 Kč
Obsah:

 • osobnostní rozbor,

 • vztahy,

 • práce,

 • finance

Rezervovat komplexní roční výklad

Emoční výklad + vzkazy

Výklad Emocí+Vzkazy je vhodný pro ty co hledají odpovědi na tyto otázky:

* Jak mě vnímá?

* Co ke mě cítí?

* Proč se mnou nekomunikuje?

* Co by mi řekl/la?

Jako první se podíváme v jakém emočním nastavení je daná osoba. Poté jak vnímá přímo Vás a co k Vám cítí. Popřípadě odhalíme jeho/jí blok a podíváme se kam to mezi Vámi bude směřovat. Nakonec se podíváme co by Vám řekl/la ,kdyby mohl/la ( ale z nějakého důvodu nemůže). 

Celkově díky tomuto výkladu dostanete odpověď zda má smysl se na danou osobu dál soustředit.

Emoční výklad + vzkazy

Délka:  30 min

Cena: 500 Kč
Obsah:

 • výklad emoce

 • výklad vzkazy

Rezervovat výklad otázky

Výklad otázky

Výklad otázky od Online Kartář.cz se zaměřuje v 30 minutách na vaše jednotlivé otázky. Tento výklad vám dokáže dát odpovědi na to vás tíží, jak byste se měli rozhodnout. Co vám to přinese.
Dopřejte si klid ve všem co vás tíží.

Výklad otázky

Délka: 30 min

Cena: 500 Kč
Obsah:

 • otázky tazatele v rámci 30 minutového výkladu

Rezervovat výklad otázky

Výklad 1. otázka

Délka: do 15 min

Cena: 250 Kč
výklad zahrnuje odpověď na jednu otázku

Rezervovat výklad otázka

Jmenuji se kartářka Míša a srdečně vás vítám na stránce Online Kartář.cz, tento web vytvořil můj kolega a dobrý kamarád Petr jako součást projektu Vědomě k sobě.cz.  a já mu tímto moc děkuji za důvěru a za předání této úžasné stránky! Zde se budu věnovat pouze online výkladům karet. Ve stejné myšlence při založení této stránky.Pevně věřím, že se Vám moje výklady budou líbit.

Mojí specializací jsou Emoční karty, tarotové, cikánské a Andělé lásky . Pracuji s energií člověka, kdy veškeré potřebné informace o tazateli mi jsou předány skrze karty. V tomto směru mě hodně inspiroval a naučil Petr. Díky tomu je výklad přesnější a není ovlivněn příběhem tazatele.
Mojí doménou jsou hlavně emoce lidí. Jak se cítí , co prožívají a co cítí k druhým lidem. Samozřejmě vykládám a dokážu odpovědět na cokoliv budete potřebovat.
Moc se na vás těším s láskou Míša

Online rezervace

Nejideálnější způsob rezervace je si  vybrat  termín prostřednictvím rezervačního kalendáře stránky Online Kartář.cz. Vyberete si datum, čas a způsob výkladu. Po dokončení rezervace můžete využít online platbu prostřednictvím platební karty přes poskytovatele Stripe, pokud chcete klasický způsob platby převodem z účtu tak váš kartář vám pošle údaje pro platbu.
Další způsob rezervace je prostřednictvím emailu misa@onlinekartar.cz případně přes Facebook Messenger stránky Online kartář.cz, tento chat je přístupný i zde z webu.

Postup rezervace

1

Vybrat datum

Jako první krok si vyberte den kdy chcete naší společnou schůzku.

2

Vybrat druh a čas výkladu

V druhém kroku je potřeba si vybrat časový úsek výkladu. Pod časem máte druh výkladu pro který je časový úsek určený.

3

Vyplňte osobní údaje a způsob provedení

Ve třetím kroku je na čase vyplnit vaše jméno, telefon a email. Ještě si vyberte způsob provedení výkladu.

4

Potvrzení rezervace a online platba

Poslední krok je potvrzení rezervace a pokud chcete platbu provést přes poskytovatele Stripe, pokračujte v platbě kartou. Pokud preferujete platbu bankovním převodem bude vás kontaktovat kartář s pokyny platby.

REZERVAČNÍ KALENDÁŘ

Co
Kompletní roční výklad 1,000.00Kč
Roční výklad vztah 700.00Kč
Roční výklad práce 700.00Kč
Roční výklad finance 700.00Kč
Výklad otázky 500.00Kč
Rozbor vztahu 400.00Kč
Výklad otázka 250.00Kč
Emoční výklad + vztahy 500.00Kč
Všechny
Led
Úno
Bře
Dub
Kvě
Čvn
Čvc
Srp
Zář
Říj
Lis
Pro
2023
2024
2025
2026
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2 6 3 3 3 12 6
2
2 6 3 3 3 12 6
3
2 6 3 3 3 12 6
4
4 12 6 6 6 24 12
5
6
2 6 3 3 3 12 6
7
2 6 3 3 3 12 6
8
2 6 3 3 3 12 6
9
2 6 3 3 3 12 6
10
2 6 3 3 3 12 6
11
4 12 6 6 6 24 12
12
13
2 6 3 3 3 12 6
14
2 6 3 3 3 12 6
15
2 6 3 3 3 12 6
16
2 6 3 3 3 12 6
17
2 6 3 3 3 12 6
18
4 12 6 6 6 24 12
19
20
2 6 3 3 3 12 6
21
2 6 3 3 3 12 6
22
2 6 3 3 3 12 6
23
2 6 3 3 3 12 6
24
2 6 3 3 3 12 6
25
4 12 6 6 6 24 12
26
27
2 6 3 3 3 12 6
28
2 6 3 3 3 12 6

Sledujte náš Facebook

Reference klientů Facebook

Výklad karet má tradici dlouhou mnoho století. Lidská touha po znalosti své budoucnosti a odhalení vlastního osudu provází člověka od pradávna.
Podle legend má umění věštění své kořeny v Číně což se datuje k prvnímu století n. l.. Jiné legendy přisuzují vznik věštění karet starověkému Egyptu kde se věštilo pomocí obrázků jednotlivých symbolů (tzv. Thovtova kniha), které se začali malovat na jednotlivé karty a tím byl položen základ Tarotu.

Ve třináctém století byl Tarot přivezen Cikány z Egypta do Evropy. Cikáni byli i lidé, kteří nejčastěji výklad karet prováděli a až do dnešních dob je výklad karet považován za „starý cikánský obyčej“.

Výklad karet ve středověku

Již od 14. století si výklad karet získával své příznivce a to především mezi šlechtou. Výklad karet byl však v rozporu s církevní věroukou, a tak veškeré věštění probíhalo potajmu a skrytě, neboť hrozilo nebezpečí přísných církevních trestů. Toto pronásledování vyvrcholilo v průběhu příštích let tzv. „hony na čarodějnice“, kdy každý který se svými schopnostmi vymykal, skončil na hranici. Za těchto pár století pogromů na „čarodějnice“ byly církví povražděny statisíce lidí a tím bylo i ztraceno mnoho z umění výkladu karet.

Období temna pro výklad karet a věštění bylo ukončeno jednak francouzskou revolucí (a eliminací vlivu církve), jednak „zjevením“ legendární francouzské kartářky Marie-Anne Adélaide Lenormand (1772-1843) – madame Lenormand. Tato kartářka získala vynikající pověst, uznání a společenské postavení, protože její předpovědi byly vždy naplněny. Díky jejímu věhlasu započalo vítězné tažení výkladu karet celou Evropou.

Druhy karet pro výklad

Karet je mnoho druhů (Tarot, Cikánské karty, Kipper, Andělské karty, karty kanastové a mariášové, atd.). Každý kartář/ka má ty své oblíbené, ale zároveň ovládá výklad karet i z jiných druhů.

Napište nám

Kontakt

Míša
Adresa: Damnov 3, 348 15 Planá
Telefon: 728 309 529
Email: misa@onlinekartar.cz

Jsme členem tarotové asociace

logo_tarotováasociace